Níže se můžete podívat na výtažek z prezentace amerického doktora jménem Dr. Victor Marcial-Vega. Více info o něm najdete na jeho webové stránce http://www.marcialvegamd.com.

Videozáznamy z digitálního mikroskopu zobrazují krev pacienta ihned po příchodu na kliniku a její vývoj poté, co pacient začne užívat goji.

Na světě je dnes spousta různých nemocí a dr. Marcial-Vega se domnívá, že našel jejich příčinu. Kyselost krve.

Aby ověřil svou teorii, uspořádal studii s 86 jeho pacienty s rakovinou. Pacienti měli nejen rakovinu, ale také vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol a někteří byli také obézní. Pacienti podstupovali ozařovací terapii, přičemž někteří také chemoterapii. Testy krve probíhaly jednou týdně po dobu 7–8 týdnů. Pod přísným lékařským dozorem se pacientům podávala šťáva z goji. Dr. Marcial-Vega věří, že šťáva z goji napravuje kyselost krve rychleji než cokoli jiného.

Výsledky byly následující:

Krev 90 % jeho pacientů se vrátila od kyselosti k zásaditosti.

80 % si udržovalo konstantní hladinu hemoglobinu, krevních destiček a bílých krvinek. Toto bylo velmi důležité, jelikož pacienti podstupující léčbu rakoviny obvykle mívají 80–100% pokles těchto krevních hladin.

U 67 % jeho pacientů s vysokým cholesterolem se vyskytl minimálně 50bodový pokles během 4 týdnů.

U 80 % jeho pacientů s vysokým krevním tlakem se vyskytl pokles krevního tlaku.

50 % bylo nuceno zrušit jejich léky na vysoký tlak.

U 85 % jeho obézních pacientů se vyskytl výrazný úbytek hmotnosti při zachování či zvýšení množství svalové tkáně.

U 64 % jeho diabetických pacientů se vyskytl pokles hladiny cukru v krvi.

U 75 % všech jeho pacientů se vyskytlo zvýšení sexuální touhy.

Ostatní obtížněji měřitelné výsledky, které doktor vypozoroval, byly zvýšená energie a zlepšené spánkové návyky. U všech pacientů deprese prakticky zmizela. Výsledky po pití šťávy z goji byly tak výrazné, že musel upozornit všechny jeho pacienty, kteří pili goji a současně brali léky na vysoký tlak, aby monitorovali svůj stav dvakrát denně. Změny v těle proběhly během 24 hodin a v mnoha případech museli pacienti snížit nebo úplně zrušit dávkování svých léků.

(Zdroj: http://www.juicing.com/)