Katka, 30 let

Goji piju každé ráno nalačno. Mám na lince v kuchyni panáka a tak nikdy nezapomenu si dát svoji dávku. Asi po týdnu užívání cítím, že mám více energie a upravilo se mi zažívání. Někdy odpoledne, když se cítím unavená, tak si dám goji extrakt, tu ampulku, kde je i med a to cítím, že mě „nakopne.“

Paní Růžena, věk 66

Artróza 3. stupně. Po měsíci užívání goji, při dávce 25ml denně, zmizely otoky kolenou, zlepšil se jí zrak již po cca 2 týdnech užívání. Nyní se cítí celkově lépe a má výrazně lepší pohyblivost, přestala brát prášky od bolesti.

Zákazníčka D.S., vek  49  r.

a /  Nástup účinkov  nápoja goji je veľmi rýchly, môžem potvrdiť, že odkedy užívam GOJI, prestala som mať problémy , ktoré sa týkajú žien pred menopauzou. Vysadila som  gestagénový liek, ,ktorý  mi predpísal gynekológ na úpravu cyklov. Chcela som  toto vysadenie urobiť len na krátku dobu kvôli tomu, že ma po užívaní tohto lieku ( Duphaston ) boleli často nohy a  cykly neboli ani pri jeho užívaní celkom v poriadku. Po   jednom balení goji sa dostali  cykly do  normálu, bolesti  v podbruší  nie sú  takmer  žiadne. Bolesti  a opuchy nôh povolili tiež.

b/   Zároveň sa mi veľmi dobre zahojilo ďasno po extrakcii zuba.  To potvrdila aj  moja zubná lekárka. Rana sa nemusela šiť, aj keď bola hlboká. Nehnisala , viditeľne sa zacelilka už po niekoľkých hodinách a netvorili sa veľké  krvné koagulá , resp. spútum.

c/    Musím potvrdiť, že goji  upravuje aj pravidelnú stolicu.  Je to dôležité vzhľadom na detoxikáciu tela, keďže v črevách prebieha očistný proces.

d/   Môjmu štvorročnému synovi pridávam goji do detskej výživy, aby  mal chuť do  jedla. Účinok sa dostavil rýchlo. Zjedol plnú misku  polievky,  ktorú  začal jedného dňa odmietať. Potom mu znova veľmi chutilo a bolo to vidno aj v tváričke.

e/  Vysoký obsah  karotenoidov chráni aj zrak, vládzem dlhšie  čítať a písať bez okuliarov, po večeroch keď študujem, po príchode  z  pobytu na silnom slnku ma  už nebolí  takmer nikdy hlava ani ma nepália oči.

f/  Nechty  mi  rastú rýchlejšie, nemajú biele fľaky.

g/  Vlasy majú  lepšiu kvalitu.

Výtažky z e-mailu jedné paní, která byla na počátku dost skeptická. Jak jsem slíbil, zkušenosti přeposílám bez udání „autora“. Ota Mareček.

Moje vlastní zkušenosti s GOJI?

Sirup goji asi opravdu účinkuje. Všechny testy, kterými průběžně cca 3-4x do roka procházím jsou naprosto skvělé (nádor na děloze). Sami lékaři nevědí, co se může se mnou dít, že se mi takhle změnily výsledky ve srovnání s posledními třemi lety. Přiznám se, že jsem nikomu z lékařů nepřiznala, že užívám goji.

Určitě víš, že bych nechválila něco, co mi není vhod. Nenapsala bych na něco pochvalu, kdybych o tom sama nebyla přesvědčená. A přesvědčit mě o něčem, to je asi dost těžký oříšek, já vím…

Věřím, že Vám to pomůže v práci. Nejlepší je osobní zkušenost!“

Pacient 56 let

diabetik II. typu, naměřená hodnota 7,2.

Poté, co začal pít goji jednou denně, předepsané léky vůbec nezačal brát, po 25 dnech klesla hodnota na 5,8 !!!

Anonym:

Uvádím následující poznatky za velmi krátkou existenci u společnosti, kdy jsem se rozhodla pro vstup hlavně díky faktu, že mám těhotnou dceru Michaelu s dlouholetou nemocí štítné žlázy a právě ji našli těhotenskou cukrovku.

Lékařka ji předepsala dvojitou dávku Letroxu (podotýkám, že v příbalovém letáčku je jasně psáno, že se NESMÍ brát v těhotenství) a každý den se po dvou hodinách musí měřit hodnoty cukru a teprve pak že budou dávat další medikamenty dle výsledků.

Radostnou zprávou je, že po aplikaci Goji z hodnoty 9 klesla hodnota na 6 a již druhý den je na hodnotě 4,2 a 4,3…

Takže tímto děkuji za rady a podporu a těším se, že se povede ovlivnit i tu štítnou žlázu… J

 Co dodat…

Zkušenosti s produkty a se svými rodiči poslala moje známá, která se od počátku stavěla ke goji velice skepticky s tím, že má „své“ preparáty. Dnes nedá na goji dopustit:

Můj taťka má 78 let. Měl před 30 lety diagnostikovanou Anginu pectoris, více než 30 let má Diabetes. Bez Gutalaxu se  vůbec nevyprazdňoval.  Navíc začátkem roku prodělal zápal plic. Pod levou paží měl tukovou bouli (místní zmnožení tukové tkáně), lipom ve velikosti o průměru 6-ti cm, která  je i obtížně operovatelná. Užíval Prostenal. Měl potíže v levém oku po operaci šedého zákalu, kterou absolvoval před dvěma roky. V poslední době začínal na levém oku ztrácet zrak.

Aby mohl jít opět požádat o řidičský průkaz, byl u očního lékaře, který mu doporučil Lutein forte s tím, že jej za měsíc opět vyšetří. Taťka také si stěžoval na bolest nohou a ztrácel citlivost v obou dolních končetinách a chodidla už necítil. Pravidelně denně si měřil krevní tlak, a jelikož jej měl zvýšený, užíval léky na snížení krevního tlaku. Po pádu na temeno hlavy před dvěma lety trpěl bolestmi hlavy. Užíval Ibalgin. Nejvíce jej hlava bolela při změně počasí. Pokud se sehnul, trpěl tzv. „motolicemi“.

S užíváním goji začal od 24. 4., dávku 25 ml denně. Po pár dnech se mu znormalizoval krevní tlak. Pravidelně si jej měří a má jej v toleranci. Doposud je tlak v normě a léky snížení tlaku již neužívá. „Motolicemi“ již netrpí.

Po třech týdnech užívání goji vysadil Prostenal. Lutein forte neužíval a levé oko se mu díky goji zlepšilo natolik, že absolvoval vyšetření u očního lékaře s dobrým výsledkem a řidičský průkaz má, ke své spokojenosti, platný opět na dva roky. Zlepšení zraku zaznamenal také cca za 3 týdny užívání goji.

Gutalax vůbec již měsíc nepoužil, přesto se vyprazdňuje pravidelně.

24. 5. byl na vyšetření a kontrole plic na alergologickém oddělení. Lékař byl s poslechem natolik spokojen, že usoudil, že nebude provádět spirometrické měření. Řekl mu, že je poslech bez jakéhokoli šelestu a čistý.

Kontrolní měření v diabetologické poradně bylo také se skvělými výsledky. Hodnota před užíváním goji byla měřena 1. března, a to 8,56 a 1. 6. v poradně naměřili 7,17 – tedy téměř o dvě jednotky méně. Nohy jej již tolik nebolí, chodidla jsou citlivá.

Pod levou paží je ještě malá tuková boule, ale jen ve velikosti o průměru 2 cm. Výrazné zmenšení lipomu bylo již po třech týdnech užívání GOJI. Hlava jej nebolí od té doby, co užívá goji.

Moje maminka (72 let) goji užívá od poloviny května. Velmi si vše pochvaluje, cítí se aktivnější a vitálnější. Dobře se jí dýchá. Vyšetření u odborného lékaře, kterého navštěvuje jako astmatik, dopadlo výborně. Žádný šelest a poslechově čisté. Lékař byl spokojen.

Pozn.:

Prostenal – cca 400 Kč

Lutein forte – 280 Kč 30tbl., doporučená denní dávka (1-2 tbl.) obsahuje 7x menší množství zeaxantinu, než denní dávka goji (25ml). Aby byl obsah zeaxantinu srovnatelný v denní dávce Luteinu forte jako v denní dávce džusu goji, muselo by se užít 14 tbl.denně, což je polovina jednoho balení Luteinu.

Navazuje další, vážná zkušenost:

Před pěti lety jsem prodělal kolonoskopické vyšetření, při kterém byla zjištěna rakovina tlustého střeva. Zároveň mi bylo sděleno, že mám vnitřní hemeroidy, které se, bohužel, po tomto vyšetření projevovaly silným svěděním, řezáním, pálením.

Před měsícem jsem byl na kontrolním vyšetření – po třech letech, neboť se nemoc podařilo objevit včas. Vše naprosto v pořádku, dokonce se pan doktor podivoval, že se podstatně zmenšily nějaké výrůstky ve střevě a jejich počet se zmenšil. Kroutil nad tím hlavou, že je to nemožné, ale že to tak opravdu je! Příští kontrola za pět let.

Důležitá je i skutečnost, že po prvním týdnu pití goji veškeré problémy s hemeroidy zmizely.

Paní Věra 56 let Mladá Boleslav

cukrovka 14 jednotek, bere prášky a drží dietu. Po první lahvi goji (dávkování 2 lžíce ráno – 2 lžíce večer) na kontrole u lékaře 6,6.

Pan Jiří 48 let

– také cukrovka 16 jednotek – po první lahvi goji(2 lž. ráno a večer) hodnota 11,  po druhé lahvi hodnota 8 (dávkování 1,5 lžíce pouze ráno). Lékař bude snižovat dávky léků.

Štěpánka 27 let

migréna, pravidelně min. 3 dny doma, migréna se jí spouštěla s menstruací. Po první lahvi goji nemusela zůstat doma, po druhé už to zvládla „jen“ se slabou bolestí a zatím 1 tabletou proti bolestem.

Eva 61

– po první lahvi goji si přečetla účtenku z krámu, na kterou si už cca posledních 5 let musela brát brýle 🙂

L. R.

Můj tchán (72 let) po odstranění části tlustého střeva, z důvodu zhoubného nádoru, byl po silné narkóze apatický, spal celé dny, trpěl nechutenstvím a celkovým nezájmem. Po láhvi goji mu opět chutná, je komunikativní, spí pouze v noci, má mnohem více energie a dokonce začal jezdit na kole (to nikdy nedělal). Jeho manželka užívala goji taky a lépe v noci spí, upravila si vyprazdňování, má více energie, lepší krevní tlak a začíná sledovat TV bez brýlí!

Paní Helena Petrů

Když jsem chodila na semináře, tak přece jenom jsem jednu informaci brala s rezervou. Byla to o zlepšení zraku po používání goji. Já nesu špatné vidění zle, bylo to ze dne na den,kdy jsem vůbec neviděla, vzhledem k zánětu očního nervu a diagnostikované RS. Nic méně beru goji každé ráno 2cl a stalo se mi to, že jsem jela s vnukem na nádraží a zpět jsem si koupila Blesk. Až v metru jsem zjistila, že nemám brýle a nepřečtu to. Při přestupu na tramvaj jsem automaticky vzala noviny a četla. Po chvíli jsem si uvědomila, že při denním světle čtu a přečetla jsem si je bez brýlí celé. Jsem ráda, že mi zase svitla naděje.

Paní Hana Amihaeseiová z Příbrami

Přítel po chemoterapii dostal pásový opar, nejdříve se to projevilo nesnesitelnými bolestmi hlavy a do toho mu rozbolel zub, který si nechal vytrhnout, doktoři bolest hlavy přisuzovali k vytrženému zubu. Čtrnáct dní bral prášky,  bolest neustupovala, po čtrnácti dnech šel za doktorkou, že se to nedá vydržet, že by se už rád taky vyspal, tak mu napsala jiné.

Za dva dny se mu zkřivila tvář od levého oka k pravému rtu, myslela jsem, že je to mrtvička zavolala jsem mu pohotovost, která ho odvezla na vyšetření, kde zjistili, že má pásový opar. Po konzultaci s primářem se pásový opar udělal ze zánětu, který měl v hlavě u míchy. Řekla jsem mu, že kdyby ho neládovali čtrnáct dní prášky a vzali ho na vyšetření, zjistili by to hned a nemusel takto trpět, odpověděl mi, že zánět vidět není. Mluvil pravdu nebo nemluvil nevím…

Týden ležel v nemocnici se stejnými bolestmi a tak jsem se rozhodla, že mu koupím Goji, tajně jsem mu nosila ve zkumavce odlitou štamprdly, abych náhodou nedostala vynadáno a do týdne, byl s menšími bolestmi doma. Dostal rehabilitaci, kde byl jednou, protože tvář měl tak citlivě bolestivou, že se masírovat nedalo.

Ptala jsem se doktorky, za jak dlouho se mu tvář vrátí do normálu, řekla, že nějaký čas to potrvá, má tady pacienta, který na masáže chodí dva roky, taky mi naznačila, že to tak může taky zůstat, protože jsou poškozené nervy. Abych to zkrátila, nedopil ani láhev opravdu v láhvi zůstalo na dně a jako, když mávne proutkem, bolest hlavy pryč a pásový opar taky ze dne na den. Po probuzení jsem koukala jako blázen, viděla jsem nepokřivenou tvář usměvavou a šťastnou.

Jeli jsme za doktorkou a ta byla v šoku taky, prý jste to vy? I jeho celkový stav se zlepšil o 100% po chemoterapii, dostal barvu, přibral, přestal být unavený, prostě ožil a k tomu myslet pozitivně psychika dělá hodně, takže věřit v uzdravení. TakžeGoji na zánět a pásový opar a taky po chemoterapii, když máte imunitu zničenou, můžu doporučit, máme to vyzkoušené.

Třeba někomu se to bude hodit…